KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13713422
nr 1371 3422
Maurice Blanchard
(1903-1969), Frankrike
Blandteknik, Paris, Signerad, 23x32 cm
Maurice Blanchard, fransk bildkonstnär född 1903, död 1969.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:50:16
1/1 10:35:04
300 kr
3/1 16:49:03
Maurice Blanchard
Läs mer om Maurice Blanchard